fbpx

 

Velkou radost mi udělaly děti ze ZŠ Dobřív.

Pochlubily se mi svými čtenářskými deníky a taky napsaly, proč si je vlastně píší.

“Prázdniny jsou pro každého senzační a dobrodružné, proto si všichni píšeme prázdninový deník. Chceme se pochlubit spolužákům, co jsme všechno dělali a co jsme procestovali. Většina z nás jezdí do ciziny a tak máme o čem povídat, vyprávět, ukazovat zajímavosti. Občas zajedeme na hrady a zámky u nás v Čechách, pátráme, kde všude se natáčely známé pohádky, sbíráme nálepky a různé cestovatelské upomínky. Je to moc fajn, společně si popovídáme o prima prázdninách a prázdninový deník se schováme na příští léto, kdy v něm budeme pokračovat ve psaní.”

Žáci 5. ročníku:
Anička, Pepi, Alenka, Majda , Terezka , Kuba a Matěj.

[vc_row][vc_column][vc_images_carousel images=”9417,9416,9415,9414,9412,9411,9410,9409,9408,9407″ img_size=”large” speed=”3000″ autoplay=”yes” wrap=”yes”][/vc_column][/vc_row]
Je to super, je to skvělé a hlavně – názory dětí jsou pro nás hodně důležité. Protože jsou to právě ony, kdo si mají se zápisků do prázdninových deníků odnést co nejvíce.

Moc děkuji za zaslání paní ředitelce Mgr. Renatě Balejové. 

Všem dětem i zaměstnancům školy v Dobřívu  přeji pohodový školní rok, plný skvělých zážitků.

 Vaše Jára ze ŠKOLY ZVESELA.

 

 

Více pomůcek na přípravu do školy ZDE.

 

Jára Bednářová Jára Bednářová

Mám 20 let zkušeností jako učitelka 1. stupně ZŠ. Ukazuji rodičům, jak přežít školní docházku svých dětí s úsměvem. Propaguji myšlenku, že k lepšímu pochopení a zapamatování si učiva je nutné zapojit nejen myšlení, zrakovou a sluchovou oporu a pohyb, ale hlavně – zábavu! Více se dočtete zde "Kdo jsem". Mnoho námětů, jak doma nešedivět nad úkoly svého potomka, ale v klidu si u toho popíjet kávičku najdete ZDE .


Pin It on Pinterest

Share This