fbpx

Dnes pro vás máme videonávod, jak zlehka a zábavně na násobilku 11, aniž byste museli použít jakýkoliv výpočet pomocí násobení.

Toto naše video v minulých dnech obletělo Facebook. Během pár dní  jej zhlédlo přes 15 000 uživatelů Facebooku,  video bylo přes 100x sdíleno a získalo téměř 500 kladných hodnocení v podobě  „To se mi líbí“.  Jak nám však napsala jedna maminka – nemá profil na FB, video viděla jen u kamarádky a požádala nás o uveřejnění také na našem webu, aby si mohla výpočty zkusit doma se synem. Video tedy uvádíme a všem našim čtenářům přejeme pohodové chvilky s násobilkou. 

 

Více pomůcek na přípravu do školy ZDE.

Jára Bednářová

Mám 21 let zkušeností jako učitelka 1. stupně ZŠ. Ukazuji rodičům, jak přežít školní docházku svých dětí s úsměvem. Propaguji myšlenku, že k lepšímu pochopení a zapamatování si učiva je nutné zapojit nejen myšlení, zrakovou a sluchovou oporu a pohyb, ale hlavně – zábavu! Více se dočtete zde "Kdo jsem". Mnoho námětů, jak doma nešedivět nad úkoly svého potomka, ale v klidu si u toho popíjet kávičku najdete ZDE .


🤔 Myslíte si, že se vaše dítě nenaučí násobilku?🤔
👉 OMYL! 👈


 

 

Klikněte ZDE

a uvidíte

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This
Pocitadlo Web4U.cz