Chcete se doma u násobilky bavit, a ne trápit?

Chcete se naučit jednoduché fígle, jak na násobilku bez drilování?

Přáli byste si, aby se vaše dítko před matikou tolik nestresovalo?

Ebook bude možno zakoupit na konci září 2018.

Tento ebook už nelze zakoupit. Pokud máte ohledně tohoto ebooku nějaký dotaz, napište nám zprávu. 

Udělejte si z násobilky parťáka! ? 

Jsem Jaromíra Bednářová – učitelka s dlouholetou praxí a násobilku jsem učila už nesčetněkrát.

Abych našla metody, jak výuku tohoto učiva zpříjemnit a obměnit, zúčastnila jsem se postupně několika školení a strávila dlouhé hodiny hledáním na internetu. Pátrala jsem po hrách, s nimiž by děti násobilku vzaly na milost. A díky letitým zkušenostem jsem našla i způsob, jak to všechno propojit, aby už násobilka nebyla strašákem.

Dobrá zpráva je, že jsem to všechno dala dohromady a sepsala tak,

abyste k těmto informacím měli pohodlný přístup i vy a vaše dítko.

Násobilku člověk používá celý život, takže je zkrátka nutné, aby se ji děti naučily

skvěle ovládat. Začátky ale někdy bolí (těžko říct, koho víc – jestli vás, anebo

potomka), a tak nejspíš i vy hledáte fungující postupy, jak dítko násobilku

co nejlépe naučit a ztratit při tom pokud možno minimum nervů a minimum času,

který byste jinak mohli věnovat něčemu daleko zábavnějšímu,

třeba společné návštěvě kina nebo výletu na kolech.

Asi vás nepřekvapí, že na to půjdeme osvědčenou metodou – tedy hrou! 

Když totiž učivo děti baví,

samy pak touží přijít  na správný výsledek co nejrychleji.

Vím, jak v nich tuto touhu probudit zcela přirozeně

a rozhodla jsem se, že o tom povím i vám.

Představuji vám e-book:

Jak na násobilku

» Detailní návod, jak na násobilku jednoduše a s lehkostí, a to hned několika zábavnými způsoby.

» Ukážeme si hned 4 metody, jak u násobilky využít prsty.

» Představíme si méně obvyklé (ale velice oblíbené) způsoby výpočtu.

» Dostanete odkazy na 6 nejoblíbenějších online her (vybráno samotnými dětmi).

» Dozvíte se, jak na dělení jednoduše a prakticky.

» Povíme si, jak názorně vysvětlit obtížnější příklady.

» Posvítíme si na složitější výpočty – násobení a dělení víceciferných čísel, dělení se zbytkem atd.

» Naučíte se několik osvědčených her pro zábavné procvičení násobilky v rodinném kruhu.

»  Klasická výuka i metoda prof. Hejného.

Jak to v e-booku vypadá?

Na 62 stranách e-booku tedy najdete:

» 7 videí, detailní postupy a návody, jak vše lehce a v pohodě vysvětlit.

» Hned několik různých způsobů, jak si násobilku zjednodušit, a díky tomu i             oblíbit.

» Fígle a tipy, na které sami nepřijdete. ?

» 6 nejoblíbenějších online her.

» 7 her s kartičkami a další zábavné způsoby procvičení.

» To vše v praktických ukázkách a videonávodech.

Život je přece o tolik jednodušší,

když děti škola a domácí úkoly baví!

A to ještě nevíte, že s e-bookem získáváte ZDARMA

tyto 3 bonusy v celkové hodnotě 149 Kč.

Kartičky s příklady všech násobkových řad.  Přes 200 kartiček!
Kartičky využijete k aktivitám, které se v e-booku naučíte. A navíc si s nimi děti můžou zahrát třeba i pexeso nebo Černého Petra. Možná je od nich nakonec nebudete moct ani odtrhnout. ?

Názorné puzzle všech násobkových řad. (Dalších 88 kartiček) 
Stačí vytisknout, nechat dítě dokreslit správný počet hvězdiček (koleček, smajlíků, květinek…) a vystřihnout. Puzzle slouží k vyvození násobilky.

Tabulku výsledků, která se báječně hodí k mnoha hravým procvičením násobilky.

Cena e-booku se vším všudy je 389 Kč

Za necelé čtyři stovky:

• Ušetříte spoustu slz a nervů sobě i své ratolesti.

• Ušetříte spoustu hodin času, a místo drilování počtů pak můžete vyrazit třeba na zvířátka do ZOO
nebo na zmrzku.

• Dopřejete svému dítěti skvělý základ pro složitější matematickou látku do budoucna.

(A to pak oceníte dvojnásob!)

• Podpoříte v dítěti přirozený zájem o matematiku, protože matika – to je vlastně celé taková hra!

Stačí se jen naučit základní pravidla.

Teď už je to jen a jen na vás. ?

Podívejte se, jak si e-book pochvalují jeho čtenáři:

“E-book jsem původně otevírala jen ze zvědavosti. Mám doma třeťáka, násobení a dělení právě probírají, tak kdybych náhodou narazila na nějakou vychytávku. Opravdu jsem nečekala takovou bombu. Násobilka na prstech mě naprosto uchvátila. A co víc, mého syna okamžitě také. Večer jsme během pár minut projeli násobilku 3 a 4, hned poté vyzkoušeli dělení, a ono to funguje! Kdyby se tato metoda učila ve školách běžně, věřím, že by spoustě lidí odpadl úplně zbytečný stres z matematiky. Odkaz na e-book a www stránky jsem hned poslala několika známým
a s vděčností budu šířit dál.
Monika Bakešová, www.monikabakesova.cz

“Nemohla jsem se dočkat, až tento e-book otevřu a podívám se, jak své dceři ulehčit násobilku, jak to zařídit, aby se ji lehce naučila, co udělat jinak, než se učí ve škole. Hned po prvním přelétnutí jsem věděla, že e-book je super. Myslím, že jsou zde tipy, které mohou jednoduše využít i dospělí, kteří s násobilkou bojují i v dospělosti, protože jim prostě nebyla schopná do hlavy nalézt. A vím, že tací existují. Jeden postup jsem u dcery ihned po přečtení vyzkoušela a ona i já jsme z něj byly nadšené. Určitě budeme pokračovat a používat postupy, o kterých se v e-booku píše, aby násobilka nebyla nutné zlo, ale pohoda.”
Kateřina Sodomková

“Jsem okouzlená. Vůbec jsem netušila, že existuje tolik zajímavých a názorných způsobů, jak se naučit násobilku. Moje dcera právě ve třetí třídě probírá dělení, tak některé postupy určitě využijeme. Díky e-booku Jak na násobilku jsem si rozšířila nejen znalosti o výuce, ale i o možnostech, jak násobilku hravou a zábavnou formou procvičovat. Moc bych autorce přála, aby se její práce dostala co k největšímu počtu učitelů i rodičů. Moudrý učitel z ní může načerpat kreativní podporu pro své hodiny a zároveň bude moci vyjít vstříc žákům, kterým zažité postupy našeho školství nevyhovují, nebo jsou pro ně nepochopitelné. Tleskám ve stoje a těším se, až přijde dcera ze školy, abychom si mohly začít s čísly hrát.”
Tereza Kramerová, průvodkyně krajinou mysli www.terezakramerova.cz

V e-booku Jak na násobilku najdete vše potřebné k hravému nácviku a procvičování násobilky. Pokud však po přečtení zjistíte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné a nevyužijete je, stačí nám do 14 dní napsat. Bez jakýchkoli otázek vám vrátíme peníze zpět.

Možná vás ještě napadlo pár otázek:

Pro jak staré děti má smysl e-book pořizovat?
E-book je vhodný pro děti od 2. do 5. ročníku.

Na internetu je přece dneska ke stažení spousta aktivit, v čem je ebook extra?

Některé postupy a hry skutečně najdete na internetu, ovšem jejich vyhledání a zpracování vás bude stát mnoho hodin času. (Mimochodem, na kolik si ceníte hodinu svého času stráveného s rodinou? ;)) E-book je navíc uceleným návodem založeným na mých letitých pedagogických zkušenostech (a ty si na internetu nestáhnete ani nekoupíte). Mnohé postupy výuky násobilky, které v e-booku uvádím, se děti běžně ve školách neučí. (A to je škoda…)  V bonusech navíc najdete materiály, jejichž výroba by vám zabrala možná i několik víkendů. Už chápete, v čem spočívá skutečná přidaná hodnota tohoto e-booku? ? 

Násobilku se naše dítě začne učit teprve za pár týdnů, má cenu si e-book kupovat už teď?
V e-booku najdete náměty, rady a tipy od úplného seznámení dítěte s násobilkou.  Pokud začnete s procvičováním a domácí přípravou pomocí těchto jednoduchých tipů a rad hned v počátcích výuky, zvyšujete tím reálnou šanci, že vaše dítě pojme násobilku jako zábavnou a potřebnou, a nebude mít potíže ani s násobilkou vyšších čísel. E-book využijete až do 5. třídy, jelikož v něm najdete i navazující učivo z vyšších ročníků.

Máme doma čtvrťáka a násobilku už víceméně zvládá, potřebuje jen zrychlit tempo. Násobení ani dělení ho ale moc nebaví, co s tím?

E-book je výbornou pomůckou právě pro ty děti, které násobilce nepřišly zrovna na chuť. S popsanými postupy a aktivitami je začne násobení a dělení mnohem víc bavit, budou procvičovat rádi a častěji, a tím se přirozeně zkrátí i čas, který na provádění jednotlivých operací potřebují.

Konec provztekaným večerům nad úkoly z matematiky!

Odteď si domácí přípravu začnete užívat i vy i vaše dítko,

a rodinná pohoda je zachráněna. ?

Klikněte na tlačítko Chci e-book a na další stránce vyplňte objednávku.
Můžete zaplatit kartou, online převodem, či bankovním převodem. E-book včetně všech bonusů (vše ve formátu pdf) obdržíte na e-mail hned poté, co se platba objeví na našem účtu. U platby kartou a u online převodu to je v podstatě okamžitě. Při platbě bankovním převodem to může trvat 1–2 dny

Tento ebook už nelze zakoupit. Pokud máte ohledně tohoto ebooku nějaký dotaz napište nám zprávu. 

Jaromíra Bednářová

e-mail: skola@skolazvesela.cz

ŠKOLA ZVESELA OZNAMUJE:

Brány online progamu ŠKOLA VESELE jsou otevřeny! 

Pojďme do toho společně - pojďme naučit děti přirozeně a s nadšením využívat v běžném životě to, co se naučí ať už ve škole nebo doma.
.
S nadšením jako při sportovním řádění.
.
Hrou, se zábavou a radostí.
.
Program se otevírá letos podruhé a naposledy.

 

 

Více ZDE

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This