– je ebook plný praktických rad pro praktické procvičování.

Naleznete zde 16 námětů a 1 tip,

jak hravou a zábavnou formou písmenka naučit i procvičit

– nezávisle na metodě výuky počátečního čtení.

Zábava a hra  – jako aktivní cesta pro učení písmen.

Máte doma prvňáčka, nebo zvídavého předškoláčka?

Stáhněte si ebook a získejte ZDARMA tipy,

jak si s písmenky hrát.

Proč právě já vím, jak na to správně a hravě?   Mé jméno je Jaromíra Bednářová a jsem učitelka na 1. stupni ZŠ. E-book je založen na mých zkušenostech a veškeré tipy jsou tak mnohokrát ověřeny v praxi.

Zadejte zde níže svou e-mailovou adresu a získejte e-book Jak na písmena a s ním i pravidelnou dávku (nejen) školazveselácké inspirace!

Užijte si zábavu a pohodu

při společných hrách s písmenky.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Jaromíra Bednářová, IČ 87185954) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat tipů pro zábavné vzdělávání dětí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 

Share This
Pocitadlo Web4U.cz