Než se děti začnou seznamovat s řadami vyjmenovaných slov, je důležité je důkladně seznámit s tím, jak poznají slovo příbuzné, s čímž souvisí také základní stavba slova.

Protože právě nyní učím třeťáčky, a samozřejmě hlavně z důvodu, že se všichni momentálně vzdělávají distančně, vytvořila jsem  výuková videa pro děti s tímto učivem. 

Mrkněte na obě – viz níže.
Ve videích se s učivem seznámíte i si jej stihnete procvičit a zjistit, jak vám to jde.

Tato (a další videa) jsou součástí programu Učení s Rozárkou.

Jára Bednářová Jára Bednářová

Mám 21 let zkušeností jako učitelka 1. stupně ZŠ. Ukazuji rodičům, jak přežít školní docházku svých dětí s úsměvem. Propaguji myšlenku, že k lepšímu pochopení a zapamatování si učiva je nutné zapojit nejen myšlení, zrakovou a sluchovou oporu a pohyb, ale hlavně – zábavu! Více se dočtete zde "Kdo jsem". Mnoho námětů, jak doma nešedivět nad úkoly svého potomka, ale v klidu si u toho popíjet kávičku najdete ZDE .


Share This
Pocitadlo Web4U.cz