Někdo ho nesnáší, děti to milují. Pravdou je, že náš svátek to není, ale ve školách se s ním děti setkávají přinejmenším v hodinách angličtiny. 

O čem je řeč? O Halloweenu. 

Ať už doma dlabete dýně nebo ne, jisté je jedno  – děti mají tyto aktivity hodně rády. 

Proto věřím, že pracovní listy, které jsme si pro vás s Rozárkou připravily, přijdou v tento prázdninový čas vhod i vám. A na tom, zda tomu budeme říkat halloweenské procvičování či strašidelné procvičování, vlastně vůbec nezáleží.

 

1.  Najdi 10 rozdílů

Ke stažení zde. 

 

2.  Obtáhni cestičku ducha k jeho domečku

Cestička ke stažení zde.

 

3.  Spočítej klobouky 

Klobouky ke stažení zde.

 

4.  Luštění s duchem obtáhni cestičku a cestou vylušti slova (písmenka jsou zpřeházená) 

Ke stažení zde.

 

5.  Kterých duchů je nejvíce? 

Ke stažení zde. 

 

 

 

Jára Bednářová

Mám 18 let zkušeností jako učitelka 1. stupně ZŠ. Ukazuji rodičům, jak přežít školní docházku svých dětí s úsměvem. Propaguji myšlenku, že k lepšímu pochopení a zapamatování si učiva je nutné zapojit nejen myšlení, zrakovou a sluchovou oporu a pohyb, ale hlavně – zábavu! Více se dočtete zde Můj příběh Mnoho námětů, jak doma nešedivět nad úkoly svého potomka, ale v klidu si u toho popíjet kávičku najdete Tady .


 

 Více ZDE

 

 

 

 

 

 

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This