Každodenní nášup her a zábavných pracovních listů pro děti. 

300 Kč/týden včetně všech bonusů.

Přihlášení možné jen do této neděle 21. 7. 2019.  

Pojďte si každý den společně hrát.

Zažijte se svým dítkem krásné chvíle plné her a zábavy, které zároveň rozvíjí u vašeho předškoláka vše potřebné do výuky. 

Pojďte se společně těšit na školu. 

Nebudu chodit kolem horký kaše – tohle prostě bodlo jako sůl! Skvělý kurz! Přínos nejen pro našeho syna, ale i pro nás rodiče. Skvělý, skvělý, skvělý! Díky. 

Romana Nováčková

A právě pro vás, rodiče budoucích prvňáčků, jsem vytvořila

S Rozárkou do školy

– šestitýdenní zábavný online kurz.

Vydejte se se svým předškolákem na dobrodružnou cestu, na které s Rozárkou a jejími kamarády procvičíte všechny důležité dovednosti do školy.

S Rozárkou do školy je jedinečný online kurz,

který můžete se svými ratolestmi absolvovat kdekoli a kdykoli se vám to zrovna hodí.

1. třída je základ a zcela zásadně formuje vztah vašeho dítěte ke škole a vzdělávání jako takovému.

Takže čím lépe bude dítko připraveno, tím větší je šance, že si školu oblíbí

a učení ho bude bavit i v budoucnu.

Milá Járo, moc děkujeme za skvělý kurz. Do kurzu jsem vstoupila, protože jsem chtěla vědět, jestli naše Adélka zvládne systematicky  pracovat na konkrétních úkolech a jak asi tak bude vypadat dennodenní domácí příprava. V září totiž jde nejen dcerka do školy, ale mladší do školky a já do práce. Chci si proto tuto dobu co nejvíce usnadnit. Kurz mě velice mile překvapil svou náplní a četností námětů. Spousta informací byla pro mě nová i přesto, že jsem se o tuto problematiku poměrně zajímala a měla jsem pocit, že mám dost „načteno“. Adélku práce od zvířátek bavila, každý den se těšila na nové hry a úkoly, postupně si vybarvovala mapu. Z překvapení, které přišlo závěrem do poštovní schránky, měla dcerka velkou radost. Kurz mi tak dal vše, co jsem očekávala a ještě bonus v podobě velmi natěšené předškolačky. Jsem také ráda, že kurz budu moci díky neomezeným přístupům využít i pro mladší dcerku. Kurz tak s čistým svědomím doporučuji všem maminkám, které chtějí udělat v tomto období pro své děti maximum. A vlastně i maminkám, které hledají pro své předškoláky smysluplnou zábavu. Maminka Monika s dcerkou Adélkou, 1. kolo kurzu (únor - březen)

Co díky online kurzu S Rozárkou do školy získáte?

 Propracovaný systém cvičení a her, které podpoří ty správné předškolácké schopnosti a dovednosti.

Obrázkové zábavné materiály, které budou vaše dítě bavit. 

•  Přístupy do kurzu bez časového omezení.  

 Dostanete náskok, díky kterému nebudou týdny v září a říjnu tolik náročné.

 Naučím vás, jak kvalitně položit dobrý základ pro školní vzdělávání vašeho dítěte.

 Dozvíte se, co má a co nemá smysl před nástupem do školy trénovat a cvičit.

• Získáte informace, jaké dovednosti jsou důležité a jak díky jejich rozvíjení předcházet potížím při nácviku čtení, psaní a počítání. 

 Domácí příprava v 1. třídě vám zabere mnohem méně času.

 Jistotu, že jste pro pohodové zvládnutí 1. třídy udělali maximum.

Kurz je v této podobě opravdu jedinečný,

navíc vše probíhá online – tedy u vás doma.

V takto komplexní a propracované podobě s originálně vypracovanou dobrodružnou cestou se zvířátky, je tento kurz naprosto unikátní.

Online program má navíc oproti klasickému kurzu tu výhodu,

že vám nic neunikne.

Můžete se k jednotlivým krokům, tématům, videím a úkolům kdykoli a opakovaně vracet a mít tak jistotu,

že jste všechno opravdu správně procvičili.

Nikam nedojíždíte.

 Ušetříte spoustu času.

Když odjedete na dovolenou, nic vám neuteče, nepřijdete o peníze.

Procvičujete právě tehdy, když sami chcete.

Jaký je program a jak to uvnitř kurzu vypadá?

Hned v úvodu se děti seznámí s Rozárkou a dostanou od ní její tajnou mapu, ať se můžou společně vydat na cestu. Během cesty potkají Rozárčiny kamarády, kteří mají pro děti nachystané hry a pracovní listy s hravými úkoly. Cesta začíná u Rozárčina domečku a končí… však uvidíte. 🙂

První týden  děti stráví u Rozárky. S Rozárkou budou děti rozvíjet základy pro celkový pohodový vstup do školy. Společně mrkneme, co vše se dětem bude po nástupu do školy hodit a co maximálně využijí ve svůj prospěch.

Procvičí:
⇒ udržet pozornost
⇒ rozvíjet slovní zásobu
⇒ komunikovat
⇒ samostatně se rozhodovat
⇒ popisovat, co vidí kolem sebe
⇒ popsat obrázek
⇒ sebehodnotit

1. týden – sociální oblast, sociální zralost

Druhým týdnem provede děti zajíček Eda, který s dětmi procvičí zábavnou formou jejich ouška. Řekneme si, proč je sluchové vnímání tolik důležité a kde všude ho děti využijí během celého 1. stupně.

Děti s Edou procvičí:
⇒ vnímání a rozlišování zvuků
⇒ sluchovou orientaci
⇒ sluchové rozlišování
⇒ poznávat rytmus slova
⇒ rozvíjet a procvičovat sluchovou paměť

2. týden – sluchové vnímání, sluchová pozornost

Třetím týdnem děti provede orel Karel, který je naučí několik her, díky kterým procvičí zrakové vnímání, které je základ pro pohodový nácvik čtení a psaní. Zrakové vnímání děti využívají po celou dobu vzdělávání. Jak? Více  v kurzu.

S Karlem procvičíme:
⇒ orientaci v prostoru a na ploše
⇒  zrakové rozlišování podobných a stranově obrácených tvarů
⇒ zrakovou analýzu a syntézu
⇒ oční pohyby  (levo-pravý pohyb očí)
⇒  zrakovou paměť

3. týden – zrakové vnímání, zraková pozornost

Ve čtvrtém týdnu se děti seznámí s liškou Eliškou, která má pro ně nachystáno hned několik pracovních listů se cvičeními na procvičení analýzy a syntézy slov.

S Eliškou na děti čekají pracovní listy a hry, kde se naučí:
⇒ rozložit slova na slabiky  (určit počet slabik ve slově)
⇒ číst slova podle grafického záznamu
⇒ pojmenovat hlásky ve slově  – na začátku a na konci slova
⇒ složit slovo z jednotlivých hlásek

4. týden – příprava na čtení

Pátým týdnem je provede veverka Verunka, a protože právě veverky mají rychlé a šikovné ručičky, tak proto právě s Verunkou děti procviči:

⇒ hrubou a jemnou motoriku
⇒ uvolnění ruky a uvolňovací cviky
⇒ grafomotoriku a grafické prvky
⇒ správný úchop tužky
⇒ správné sezení a  mrkneme i na výběr vhodného psacího náčiní 

5. týden – příprava na psaní

Poslední šestý týden čeká na děti ježek Pepa, se kterým se budou věnovat matice. Ale nebudou procvičovat sčítání a odčítání. Před nástupem do školy je daleko důležitější zvládnout jiné věci než sčítání a odčítání do desíti. Řekneme si, které to jsou a jak z nich děti mohou čerpat dalších mnoho let nejen v matice.

Pepa má pro děti nachystané procvičování:
⇒ orientace v prostoru a na ploše
⇒ třídění prvků podle tvaru, barvy a velikosti
⇒ určování počtu
⇒ chápání pojmů: mnoho, málo, více, méně, stejně, před, za, hned před, hned za…
⇒  posloupnost čísel do 5
⇒  základních geometrických tvarů

To vše díky hrám a zábavným pracovním listům. 6. týden – příprava na matematiku

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to uvnitř online kurzu vypadá.
Jak to bude přesně probíhat?
• 6 TÉMAT, 6 TÝDNŮ  – každý týden se budeme věnovat vždy jednomu tématu

• KAŽDÉ PONDĚLÍ ode mě dostanete e-mail, kde vás seznámím s novým tématem

• KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN se vám v členské sekci kurzu otevřou nové informace a nový úkol spolu se všemi potřebnými materiály a tipy k tématu.

• KAŽDÝ PÁTEK vám pošlu e-mail se stručným shrnutím daného týdne

• VEDENÍ KROK ZA KROKEM – ke každému úkolu dostanete detailně popsané informace a instrukce, jak při práci postupovat tak, abyste dosáhli kýženého výsledku. Mám zkušenosti a dobře vím, co přesně je potřeba.

• Budete potřebovat některé pracovní listy tisknout. Některé pracovní listy jsou vytvořené tak, abyste mohli pracovat přímo z monitoru počítače nebo tabletu, některé je třeba vytisknout. Pokud nemáte tiskárnu doma, určitě se nějaká najde u známých, kamarádky, rodičů, v práci…

• Materiálů je tam dostatek i pro procvičování po ukončení kurzu. Vzhledem k tomu, že vám přístupy zůstanou i po ukončení kurzu, můžete se tak opakovaně k pracovním listům a hrám vracet.

Kdy to vypukne?

Kurz startuje v pondělí 22. 7. 2019.  (Možnost přihlásit se do kurzu je pouze do 21. 7. 2019.)

Přístupy do kurzu dostanete už v neděli 21. 7. 2019, abyste se mohli předem trochu rozkoukat a zorientovat. Standardní doba trvání kurzu je 6 týdnů, poslední e-mail tak ode mě dostanete v pátek 30. 8. 2019. Přístup ke kurzu ale není časově omezen, takže můžete postupovat libovolně vlastním tempem – jak se vám to hodí. Vůbec nevadí, když některý den třeba vynecháte a přesunete na jindy.

A protože vás chci s vaším předškoláčkem v tomto období ještě více podpořit, požádala jsem tři úžasné ženy, expertky ve svém oboru, aby pro vás připravily naprosto skvostné bonusy, které kurz skvěle doplňují.
1. bonus Meditace  Skříňka poznání od Terezy Kramerové

Maminka tří dětí, která dostala do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše.  Podporuje rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Je tvůrkyní několika projektů pro ženy a také autorkou vedené meditace Paprsky pro dětskou duši, které vzbudily veliký ohlas a již několik set dětí se za jejich pomocí učí orientovat se ve svém nitru. V naší meditaci se děti ponoří do svého poznání a touhy dovídat se nové věci a ještě více jej v sobě podpoří.

2. bonus Jóga pro předškoláky od Martiny Doubkové

Maminka malé Gábinky a předškolačky Zuzanky.  Cvičitelka jógy,  tvůrkyně projektu Jóga doma a zakladatelka úspěšného youtube kanálu. V jejím bonusu najdete video jógy pro děti. Cviky jsou zaměřené na protažení svalů, které malí školáci nejvíce zatěžují.

3. bonus Předškolákovo zdravé baštění od Štěpánky Čápové

Maminka školačky Natálky, výživová poradkyně a nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny. Štěpánka je autorkou úspěšné kuchařky Svačíme s dětmi, mohli jste ji vidět v pořadu Sama doma nebo Život je fajn na TV Mňam. Stravování dětí a hledání způsobů jak děti naučit jíst zdravě, je Štěpánčina srdcovka. A přesně takovou srdcovku najdete i v tomto bonusu  –  zajímavé tipy pro maminky i hravé náměty pro děti, jak hravě jíst zdravě.

Dobrý den, Járo. Musím se přiznat, že nad kurzem jsme dost váhali z důvodu jeho ceny a doma kolem toho proběhla nejedna diskuze. Jak už jsem Vám psala, ve školce nám navrhovali odklad a já jsem si nebyla tímto rozhodnutím jistá. Manžela nakonec uklidnil argument garance vrácení peněz a že platba za kurz tedy nebudou „vyhozené peníze“. Očekávání od kurzu jsem neměla vlastně žádné, neměla jsem představu, jak to v takovém online kurzu chodí. Během pár dní nás však kurz vyloženě vtáhl do celého procesu. Syn si sám připomínal úkoly a rád koukal do kurzu, co nového ho čeká. Nejvíce ho bavila závěrem matika a veliký pokrok jsem u syna viděla ve zrakové oblasti a „čtení“. Trochu ještě bojujeme s grafomotorikou, a tak Vám ještě jednou touto cestou děkuji za rady, které jste mi individuálně poskytla. Zápis syn zvládl s přehledem a dle učitelek nebyl shledán důvod k žádosti o odklad, za což jsem moc ráda, protože si neumíme představit, že by při své výšce ještě zůstával mezi mrňaty ve školce. Váš kurz nám pomohl ve všech směrech a ráda ho doporučuji dál. (Maminka si přeje zůstat v anonymitě, já ji děkuji za milou referenci a respektuji její přání.)

Děkuji za náplň kurzu, díky kterému se nám potvrdila domněnka o odklad. Pořád jsem si odkladem nebyla jistá, ale nyní vím, že je zbytečné cokoli za každou cenu uspěchat. Díky kurzu vím,  co a jak dál procvičovat a mně osobně se tím velmi ulevilo. I na PPP nám potvrdili to, co jsme si spolu psaly, takže Vám ještě jednou moc děkuji a ať se Vám daří. Alena Černá

Co všechno vám kurz přinese?
• 6 témat, kterým má opravdu smysl se před nástupem do školy věnovat.
• 3 úžasné bonusy, které úžasné obohacují a rozšiřují téma kurzu.
• 6 týdnů zábavy, která bude vaše dítě bavit. Rozárka a její kamarádi se už o to postarají. 
• Hravé pracovní listy.
• Tipy na hry, které zabaví celou rodinu.
• Podrobné instrukce k jednotlivým úkolům a hrám – vše přehledně a krok za krokem.
Za 6 týdnů to nezavřu. ? Přístup do kurzu už vám zůstane.
• Moji podporu a individuální přístup – budu vám k dispozici na e-mailu a zodpovím všechny dotazy a případné nejasnosti.
• Ušetřený čas. Budete přesně vědět, čemu je třeba se věnovat a s čím nemá smysl ztrácet čas.
• Materiály, které můžete využívat i v přípravě na vyučování v prvních týdnech 1. třídy.
• Navodí příjemnou atmosféru na školu. 
Klid v duši, že jste pro tak důležitý krok v životě vašeho dítka udělali maximum.

A kolik to všechno stojí?

Cena 6týdenního kurzu se vším všudy je 1800 Kč

To máte:

300 Kč za týden

každodenní, intenzivní, hravé a zábavné přípravy budoucího školáčka.

Všechny potřebné informace, instrukce i materiály přehledně na jednom místě.

Vše si zorganizujete tak, jak potřebujete.

Neřešíte čas, nemoci, absence.

A co když se vám to přece jen nebude líbit?  Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, a proto máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu. Pokud se rozhodnete, že tento kurz není pro vás, bez otázek vám vrátíme peníze v plné výši.

Jdeme na to?  Do kurzu se můžete přihlásit pouze do této neděle 21. 7. 2019. Ten den o půlnoci zavírám, abych se v následujících týdnech mohla plně věnovat přihlášeným rodičům. Vím přesně, co váš budoucí prvňáček potřebuje, a ráda to všechno budu sdílet i s vámi. Klikněte na tlačítko Vstoupit do kurzu, na další stránce vyplňte a odešlete objednávku a po zaplacení se vše ostatní od nás dozvíte e-mailem.

Možná vás přece jen napadly ještě nějaké otázky?
Kolik času budeme muset kurzu průběžně věnovat? 
Je jen na vás, v který čas či dobu otevřete další lekci či den kurzu. Nic vám neuteče a ke všemu se můžete libovolně vracet. Průměrná doba plnění denních úkolů pro děti je cca na 20 minut. Jak douho budete následně hrát hry, které v kurzu doporučuji, je jen na vás a vašich dětech.
 
Ve školce se přece přípravě na školu věnují. V čem nám bude kurz přínosem?
Ve školce samozřejmě příprava na školu probíhá a paní učitelky se dětem maximáně věnují.  Jenže školky praskají ve švech a paní učitelky nemají šanci věnovat se každému dítěti individuálně a v takové míře, jak je potřeba. Proto nic nenahradí i váš individuální přístup.  V  kurzu vám poradím, jaké cvičení a hry se  v přípravě na školu nejvíc osvědčily. Dozvíte se, jaké činnosti se dělají v přípravném období školní docházky i v přípravných kurzech pro předškoláky, a také zjistíte, proč je některé děti nezvládají a mají tak následně problémy v dalších měsících. Díky kurzu získáte jistotu, že jste pro pohodové zvládnutí 1. třídy udělali vše potřebné. Že vaše dítě bude ve škole spokojené a na všechno připravené. Vy navíc ušetříte spoustu času při běžné každodenní přípravě na školu, protože vaše dítě už bude tak trochu o krůček napřed.
 
Zvažuji odklad. Pomůže mi kurz se rozhodnout? 
Obsah kurzu vám určitě ukáže, v čem je vaše dítě dobré, popřípadě v čem má slabiny. Kurz vám tak v mnohém napoví a vy se tak můžete lépe rozhodnout. Navíc budete mít moji individuální podporu, můžete se tak na mě během kurzu kdykoli obrátit s případným dotazem. Navíc případným odkladem získáte další rok času na důkladné procvičování a rozvíjení všech dovedností a schopností vašeho předškoláka. Materiály z kurzu tak využijete na maximum.
 
Když si online kurz objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 10 dní, takže máte na zaplacení svého členství v kurzu více než týden. Kurz startuje 22. července 2019, doporučuji tedy mít kurz zaplacený nejpozději do tohoto data, abychom mohli odstartovat všichni společně. Pokud zaplatíte později, nic se neděje, kurz Vám bude zpřístupněn v den přičtení platby na náš účet a vše se Vám zobrazí, jako ostatním členkám.

 
Na co je zapotřebí věnovat se zrakové a sluchové oblasti, i když má vaše dítě dobrý zrak i sluch? 

Více ve videu:

 
 

Máte jiný dotaz? Napište mi na email skola@skolazvesela.cz.   Jára

 
 
Prosím mateřské školky a instituce zabývající se prací s předškoláčky, aby respektovaly, že cena kurzu ve výši 1800 Kč  je určena pro jednotlivce.

Kurz je svým obsahem přizpůsobem kooperaci rodiče (prarodiče) s dítětem.

Online kurz  z toho důvodu slouží výhradně rodičům v rámci domácí přípravy, není možné jej zakoupit pro školu nebo jiný subjekt za účelem používání pro jejich žáky a další osoby. (Viz Všeobecné obchodní podmínky)

Objednávky, které nerespektují toto prohlášení, stornuji. Děkuji za pochopení a respektování.

Pin It on Pinterest

Share This