Na zápis  do 1. třídy v pohodě a s úsměvem

·

› Chystáte se k zápisu do 1. třídy a zajímá Vás, co budou po Vašem broučkovi na zápisu chtít?

› Jak  zápis probíhá?

› Co a jak procvičovat?

› Vše se dovíte se na  stránkách tohoto ebooku.

                                                             

Zápis z pohledu učitelek.

Kdo jsme? 

Jaromíra Bednářová a Jana Chamrádová

 – dvě učitelky ZŠ s dlouholetou praxí

nejen v 1. třídě, ale také v MŠ.

Připravte své dítě na zápis v pohodě a s úsměvem.

Dobrý den, ebook Na zápis v pohodě a s úsměvem jsem obdržela v pořádku a musím Vás pochválit, je opravdu skvělý. Některé školy mohou mít zajisté své vlastní specifické požadavky, ale v obecné rovině je myslím ebook vyčerpávající a nic jsem v něm nepostrádala.
Takže ještě jednou díky. Jaroslava Teplá
Dobrý den, děkuji za zaslání e-booku. V letošním školním roce máme doma poprvé předškoláka a i když nás paní učitelky v MŠ ohledně zápisu informovaly dostatečně, přece jen jsem hledala nějaké názory učitelek ze ZŠ, abych své dítě připravila na zápis opravdu zodpovědně. Vaše informace k zápisu do školy byly pro mne opravdu velkým přínosem. Děkuji , Tereza Pastorková

 Stáhněte si ebook zdarma 🙂