aneb Jak přežít školní docházku svých dětí a nezbláznit se

 

Na zápis  do 1. třídy v pohodě a s úsměvem


Chystáte se k zápisu do 1. třídy a zajímá Vás, co budou po Vašem broučkovi na zápisu chtít?
Jak  vlastně zápis probíhá?

Co a jak procvičovat? Dovíte se na 18 stranách tohoto ebooku.

Zápis z pohledu učitelky.


Připravte své dítě na zápis tak, aby byla tato životní událost pro celou rodinu příjemným, pohodovým a slavnostním okamžikem!

 

V ebooku také najdete odpovědi na 4 nejčastější otázky rodičů:

Musíme na zápis na spádovou školu?

Chci odklad, co proto musím udělat?

Můžeme na zápis do dvou či více škol?

Může dítě nastoupit do školy v 5 letech?

 

Dobrý den, ebook Na zápis v pohodě a s úsměvem jsem obdržela v pořádku a musím Vás pochválit, je opravdu skvělý. Některé školy mohou mít zajisté své vlastní specifické požadavky, ale v obecné rovině je myslím ebook vyčerpávající a nic jsem v něm nepostrádala.
Takže ještě jednou díky. Jaroslava Teplá
Dobrý den, děkuji za zaslání e-booku. V letošním školním roce máme doma poprvé předškoláka a i když nás paní učitelky v MŠ ohledně zápisu informovaly dostatečně, přece jen jsem hledala nějaké názory učitelek ze ZŠ, abych své dítě připravila na zápis opravdu zodpovědně. Vaše informace k zápisu do školy byly pro mne opravdu velkým přínosem. Děkuji , Tereza Pastorková

 Stáhněte si ebook zdarma :-)