»  Budete znát  postupy,  kterými se děti vzdělávají v kurzech pro předškoláčky. 

    Tyto kurzy však stojí mnohonásobně více, než tento ebook a nemusíte nikam docházet

   – vše v pohodlí domácí atmosféry. 

»  Vše máte jednoduše  po ruce.  Nemusíte již více  pátrat na internetu a  dalším vyhledáváním informací trávit

    dlouhé hodiny,  které  nyní můžete využít daleko efektivněji –  hravou přípravou  vašeho dítěte na školu.

»  Tento univerzální návod je aplikovatelný na všechny  formy a metody výuky.

     Naše poznatky využijete i v případě výuky genetickou metodou čtení i  v matematických představách během

     výuky metodou profesora Hejného.

A co o ebooku říkají jeho majitelky?

Tento e-book ma zbavil strachu z nástupu môjho syna do školy a naštartoval ma k dôslednejšej príprave. Pomohol mi pochopiť nielen v čom treba môjho syna pripraviť, ale aj ako a hlavne prečo. Je to veľmi praktická kniha, ktorá sa zároveň veľmi dobre číta. Je vidieť, že autorky čerpali zo skutočného života. Ďakujem za túto e-knihu a teším sa, ako pomocou nej budem o rok púšťať svojho syna do školy s pokojnejším srdcom.

pisonova

Michaela Pisoňová
Koučka štýlu, www.pimi.sk
eBook jsem přečetla jedním dechem. Našla jsem v něm informace a odpovědi na otázky, které bych na internetu hledala po nocích a tady v tomto eBooku v ucelené formě mám návod během jednoho večera. Jako maminka předškoláka s odkladem jsem po eBooku okamžitě sáhla. Je napsaný s lehkostí, nechybí ani praktická cvičení a návody. Doporučuji všem maminkám, které chtějí být o krok napřed a vědomě připravit svoje dítko na vstup do 1. třídy.

dobesova

Zdeňka Dobešová
www.zdenkadobesova.cz

 

Toto je komplexní průvodce, který by měl mít doma každý rodič předškoláka! A nejen to! Měla by to být tištěná kniha a povinná četba každého rodiče, který má dítě v mateřské škole!
Jsou zde popsány všechny zásadní věci, která má dítě zvládat před nástupem do školy. Kromě teorie je zde i mnoho praktických návodů a tipů na jednotlivé hry, které pomáhají dítě rozvíjet. Nemusím nic vymýšlet, stačí jen přečíst a pak si s dítětem hrát „tím správným způsobem“.I přesto, že mám již druhé dítě, a tedy předpoklad zkušeností jak na to, mi byla tato kniha velkým pomocníkem a rádcem v přípravě dítěte před nástupem do školy. Tento e-book je důkazem toho, že učit se můžeme s radostí a hravě, když vím jak na to.Doporučuji každému rodiči pořídit si tento e-book jako průvodce a rádce hravým vzděláváním předškolních dětí.“

pisonova

Jitka Rakušanová
„Tvořím od srdce k srdci“
www.jitkarakusanova.cz

A jak je ebook využívám v praxi najdete v této referenci, kterou nám zaslala

paní učitelka přípravného ročníku.

Chceme vás maximálně podpořit ve snaze připravit vaše dítě co nejlépe na nástup do školy,
a proto jsme si pro vás připravili  dárečky

Spolu s ebookem tak získáte tyto  užitečné BONUSY v hodnotě 190,-

zcela ZDARMA

»  4  přílohy – pracovní listy a kartičky k hrám, které se v ebooku naučíte

»  V rámci příloh také získáváte pracovní listy pro hravé uvolňovací cviky.

»  Praktický  checklist Vám bude sloužit jako  průvodce

Cena Ebooku     390,-

 Mějte doma spokojeného prvňáčka, který bude chodit do školy zvesela. 

                         Ušetřte si spousty drahocených rodičovských nervů.  🙂 

Možná vás ještě napadlo pár otázek?

Naše dítě jde do školy až za rok. Využijeme ebook už nyní?
V ebooku najdete náměty, rady, tipy a hry na rozvoj základních dovedností a schopností předškoláčků. Čím dříve s jejich procvičováním  začnete, tím více máte času na jejich osvojení a  o to  větší  předpoklady na plynulý, bezproblémový a pohodový nástup na povinnou školní docházku.

Pokud si koupím ebook a budeme podle něj pracovat, je  100% jisté, že naše dítě nebude mít v 1. třídě žádné problémy?
Není.  Je nám to líto, ale tuto jistotu vám nedá nikdo. Díky našim 10 radám však získáte  možnost   problémům předcházet.
I v 1. třídě se budete muset svému prvňáčkovi maximálně věnovat, ale pokud jej bude škola skutečně bavit, bude si během výuky  jistější a bude mít k učení kladný vztah, máte v mnohém vyhráno.

Všichni přece toužíme po tom,
a
by se naše dítě těšilo do školy déle než jen první týden v září.:-)

Také nám přišel dotaz jedné maminky,  zda  ebook nějak využije, když její holčička nechodí do školky a bude vzdělávána v rámci domácí výuky.  Žádná zásadní změna se jí tedy netýká.
V ebooku Do 1.třídy zvesela  najdete postupy výuky předprvopočátečního čtení, matematických představ,  tipy na hravé uvolnění ruky pro správné návyky psaní  a mnoho dalšího. Proto si troufáme tvrdit, že právě v domácím vzdělávání může být tento ebook značným pomocníkem.

V ebooku Do 1. třídy zvesela – 10. zaručených rad, které vašemu dítěti usnadní nástup do 1. třídy   najdete vše potřebné k  nástupu do školy.  Pokud však po přečtení ebooku zjistíte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné a nevyužijete je, stačí nám do 14 dní napsat. Bez jakýchkoli otázek Vám vrátíme peníze zpět.

 

Ebook  nyní stojí 390,-  a pro naše čtenářky ze Slovenska máme také možnost zakoupit v EUR.  Můžete zaplatit kartou, online převodem, či bankovním převodem. Ebook ve formátu pdf obdržíte hned poté, co se platba objeví na našem účtu. Při platbě bankovním převodem to většinou trvá 1-2 dny.

Uložit

Uložit